Rampichov ráj pro rybáře

Rybářský ráj v Letkově, vzdálený pouhé 3km od Plzně

nachytano.czV arálu našeho rybníku si užije zážitek z rybaření nejen zkušený rybář, ale i úplný začátečník včetně dětí. Pro tyto návštěvníky nabízíme plný servis, tedy zapůjčení prutu, podběráku, prodej návnady, poradenství a po úspěšném lovu i případné očištění a vykuchání chycené ryby (tato služba je za mírný poplatek).

Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyzkoušet si jestli právě rybaření není ten správný koníček pro Vás nebo Vaše děti. Děti mohou rybařit pouze pod dohledem rodičů.

Kudy k nám

Výjezd z Plzně směr Praha. Po 2Km sjet směr Starý Plzenec. Po 1km je již v údolí po pravé ruce vidět rybník obehnaný z části kamennou zdí. Z hlavní silnice odbočte v pravo a hned ješte jednou v pravo- zhruba po 100m dojedete na parkoviště.
Pro ty z Vás kteří přijedou autem nabízíme bezproblémové zaparkování v těsné blízkosti areálu a pokud se rozhodnete využít MHD, využijte jízdní řád MHD zastávka Letkov a cca 400 m pěšky.

Těšíme se na Vás za každého počasí (po předchozí tel. domluvě). Nejen v létě nabízí rybaření nevšední zážitky, ale i zimní chytání ryb tzv. na dírkách, je zážitek na který se nezapomíná. Pro Vaše občerstvení Vám nabídneme teplé i studené nápoje.

Vybavení areálu: pergola, sociální zařízení, el síť 220V, lednička, mrazák, tekoucí voda.

Rybník má cca 1,5ha a je umístěn v klidném prostředí vzrostlých stromů, avšak na dohled hlavní silnice. V teplejších měsících je možné u nás objednat rodinné oslavy a podnikové akce (minimálně pro 20 osob) pod zastřešenou pergolou s přiléhajícím vinným sklípkem. Po dohodě zajistíme občerstvení, peče se maso, popřípadě domácí chléb, preclíky, štrúdl.

Vzhledem k hojné obsádce pstruha duhového je předpoklad, že v zimním období bude většina úlovků těchto ryb. Pstruzi a candáti se musí po ulovení odkoupit. V zimě chytáme na dírkách, což lze i při mírných mrazech vzhledem k tomu, že přístup je umožněn z mola, které zasahuje až do středu.

Podmínky lovu

Lov je povolen z dřevěného mola uprosřed rybníka, z hráze rybníka a z postranního mola.
Možnost rybaření všemi povolenými způsoby. Volba nástrahy souvisí s opovědností za druh ulovené ryby (rádi Vám poradíme).

Ceny chytání
Ceník uvádí ceny chytání bez chycených ryb. Ryby je možno zakoupit zvlášť. Chyceného pstruha a candáta je nutno odkoupit, u ostatních druhů je odkup ryby na Vaší úvaze.

Doby chytání                 1 prut        2 pruty
Jedna hodina                    50          100
Dvě až pět hodin             100          200
Pět až deset hodin          200          300
24 hodin                         500          500

Kontakt
Václav Rampich - ráj pro rybáře

Příkrá 14
32600, Plzeň Mapa
GPS:  49 ° 44 ' 0,60 severní šířky (N)
13 ° 27 ' 44.07 východní délky (E)
E-mail: rampichov@seznam.cz
Mobil: (+420) 603877477
 

Sdílet članek

Hodnocení článku

Počet hlasů: 0

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze