Flajzar NEON TX


Vše v jednom průsvitném těle s neonově zářícími barvami LED, umístěnými po obou stranách signalizátoru. Intuitivně zobrazující záběr, jeho rychlost a směr odvíjení vlasce. Design a funkčnost, která Vás dostane! Zkrátka signalizátor záběru, který nemá ve světě obdoby.
nachytano.cz
Inovativní sada Flajzar NEON je vyjímečná hned několika atributy. Už na první pohled Vás upoutá elegantní, transparentní design doplněný stylovou, sloupcovou LED signalizací. Řada zářivých barevných variant ve spojistotsi s inteligentní regulací jasu a pozičními LED diodami jsou nezaměnitelnými rysy této sady. Extrémně jednoduché ovládání, přijímač pro 6 zařízení, dosah několik stovek mterů - to jsou benefity, které těžko překoná jakýkoliv konkureční model. Tato sada s unikátní konstrukcí a nejmodernější elektronikou.

Dva jednoduché a snadno ovladatelné regulační prvky vám umožní nastavit všechny potřebné parametry výrobku, jako je hlasitost, citlivost (délku odvíjení vlasce) a výška tónu.

Ve spodní části najdete multifunkční ovládací tlačítko, kterým signalizátor nejen zapnete a vypnete, ale co víc? Rozsvítí také bílé poziční LED diody. Záměrně jsme je pro vás umístili do zadní části, zcela nahoru, aby vám po záběru osvítili i lovné místo. A to není vše. Jak sami zjistíte, výborně vám poslouží jako maják, díky kterému se rychle zorientujete v případě zavážení krmiva. Tuto výhodu oceníte především za špatné viditelnosti nebo v noci.

Signalizátor má integrovaný senzor okolního osvětlení, který zajišťuje inteligentní regulaci jasu podle světelných podmínek. Díky tomu se LED diody v noci ztlumí, aby neoslňovaly a naopak ve dne svůj jas zesílí.

Novinkou je také přijímač dálkového příposlechu, umožňující přijímat až šest zařízení. Spolupracuje nejen se signalizátory záběru Fishtron NEON, ale umí vyhodnotit i poplach z bezdrátových čidel ALF a připojení dalšího vybraného příslušenství FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobře nositelný a s dlouhou výdrží baterie - to je nový přijímač NEON RX.

Základní vlastnosti sady Fishtron NEON:

    Elegantní průsvitný design
    Stylová sloupcová LED signalizace
    Řada zářivých barevných variant
    Inteligentní regulace jasu
    Poziční LED diody
    Extrémně jednoduché ovládání
    Přijímač pro 6 zařízení
    Dosah několik stovek metrů
    Unikátní konstrukce
    Nejmodernější elektronika
    Český výrobek

Sdílet članek

Hodnocení článku

Počet hlasů: 1

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze