Soukromé rybníky U Jejkala


Soukromé rybníky U Jejkala (někdy též nazývané Jejkal) jsou tvořeny soustavou dvou chovných, velmi kvalitně zarybněných rybníků (kapr,  lín, štika, sumec aj.). Rybníky o výměře 0,75 a 1,31 hektaru jsou umístěny v překrásném romantickém prostředí u lesa, přímo v Národním parku Podyjí. Od Vranova nad Dyjí jsou rybníky vzdáleny přibližně 3 km.
nachytano.czOd jara do podzimu si zájemci o rybaření mohou na rybnících sami ulovit pěkného kapra, lína či jinou rybu. Příjemným zpestřením některého z podzimních říjnových víkendů bývá již tradičně výlov rybníků, který každoročně do Vranova nad Dyjí přiláká množství návštěvníků.

Zájemci o rybaření si mohou na rybníky U Jejkala koupit povolenku k rybolovu. Zakoupení povolenky není podmíněno členstvím v rybářském svazu. Způsob a podmínky rybolovu jsou upraveny místním rybolovným řádem, který rovněž zohledňuje atraktivní umístění rybníků v Národním parku Podyjí.

Ceny:
Povolenka k lovu (den/2 pruty)  ..............200 Kč
Kapr 1kg  ..................................................   60 Kč
Štika 1 kg  .................................................   80 Kč
Sumec 1kg  ...............................................140 Kč

Výlov rybníků - každoročně bývá koncem října pro veřejnost pořádán tradiční výlov rybníka s doprovodným programem, bohatým občerstvením (kulinární rybí speciality) a možností zakoupit si čerstvě vylovené ryby.

Kontakt :
Jaroslav Procházka
Zátiší 340, 671 03 Vranov nad Dyjí
Telefon :mobil 775 753 073
E-mail :penzion@penzionprochazka.cz

Pokud jste na jmenovaném revíru byli rybařit, prosím o komentář, jak jste byli spokojeni. Pomůže to dalším rybářům při výběru revíru.Sdílet članek

Hodnocení článku

Počet hlasů: 0

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze