Na sumcařských výpravách s Hell Cat fishing


Značka Hell-Cat byla založena na jaře v roce 2014 firmou Hobby-g z Vrchlabí, která spojila své síly s rybářem Romanem Matulou. Začínali prakticky z ničeho a každý produkt než se dostal do finálové výroby, byl nespočetněkrát testován a vylepšován. Byly to roky testování a zlepšování, ale pomalými krůčky se začalo dařit, produkty byly přijímány spotřebiteli velice kladně a tak není divu, že v součastnosti je značka Hell Cat i na pultech rybářských obchodů v zahraničí.
nachytano.cz
Hell-Cat je zaměřen pouze na lov sumců. V dnešní době je tento styl rybaření velice populární.

Rádi bychom seznámili širokou veřejnost jak s našimi produkty, tak především  tím, jak si vedeme na výpravách při lovu sumců a zároveň je to i dobrý test výrobků Hell cat, na kterých můžeme prezentovat opravdovou kvalitu.

Takže, výpravy je potřeba zdokumentovat jak fotoaparátem, tak především kamerou. Zodpovědně mohu říci že se nám to vcelku dobře daří a protože materiálu už bylo dost, nastal čas stříhání a tvoření ucelených videí.

První série 12 videí je konečně za námi. Během roku 2018 bychom chtěli natočit aspoň 10 nových videí, kde se budeme zaměřovat i na určité techniky lovu sumců. Sledujte náš kanál YOUTUBE a pokud máte zájem nás sledovat, klikněte na políčko ODEBÍRAT. Při vložení nového videa Vám automaticky přijde e-mail. 

Za tým Hell-Cat Roman Matula

nachytano.cz


Náš kanál se všemi videi najdete zde: 

https://www.youtube.com/channel/UChA6FsepioESNRnF4GDv5pA/videos?view_as=subscriber

Sdílet članek

Hodnocení článku

Počet hlasů: 2

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze