Středočeský šupináč zná své vítěze

Vítězem soutěže Středočeský šupináč se stal Jiří Vais z MO Šlapanice za svůj úlovek štiky 101 cm a 8,7 kg, kterou ulovil na revíru Vraný potok 1 a 2. Výsledky byly slavnostně vyhlášeny dnes, na akci „Středočeský zemědělec“ v Lysé nad Labem, kterou pořádá Středočeský kraj.

Vítězný Jiří Vais získal poukaz na nákup rybářského zboží v hodnotě 15 000,- Kč a celorepublikovou MP povolenku.

nachytano.czNavíc udržel trend posledních čtyř let, kdy pokaždé byl mezi třemi nejlepšími člen MO Šlapanice a část výboru této MO přišla dnes svého člena podpořit.

Druhé místo obsadil Jiří Licek z MO Mnichovice, který na Božkově ulovil kapra s mírami 93 cm a 15 kg. I on si odnesl poukaz na nákup rybářského zboží v hodnotě 10 000,- Kč a celosvazovou MP povolenku.

Třetí příčka patří Jakubu Tošovskému z MO Bělá pod Bezdězem za úlovek okouna 43 cm a 1,35 kg, jehož chytil na revíru Jizera 4. Jako odměnu získal poukaz na nákup rybářského zboží v hodnotě 5 000,- Kč a územní MP povolenku.

Dnešního slavnostního vyhlášení se zúčastnila hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová a předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner.

Ten ve svém vystoupení v krátkosti představil SÚS a poděkoval všem funkcionářům našeho ÚS za práci, kterou vykonávají ve svém volném čase, na úkor svých rodin.

„Zároveň bych chtěl při této příležitosti poděkovat Středočeskému kraji, bez jehož pomoci si naši činnost umím jen těžko představit,“ uvedl Dušan Hýbner s tím, že ho velmi potěšilo, že vyhráli členové našich místních organizací, a že se tak ukazuje, jak jsou revíry v rámci SÚS kvalitně zarybněny.

Středočeského šupináče pořádá Středočeský kraj ve spolupráci se Středočeským územním svazem. Pravidla soutěže jsou jednoduchá, mohou se jí zúčastnit pouze lovící s trvalým pobytem na území Středočeského kraje a ulovená ryba musí být z revíru ve Středočeském kraji, jehož uživatelem je ČRS.

Zdroj:https://www.crs-sus.cz/stredocesky-supinac-zna-sve-viteze/

Sdílet

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze