Druhý ročník extrémních kaprařských závodů

Kaprařský spolek Praha. Zvemé Vás na druhý ročník extrémních kaprařských závodů na řece Vltavě v samém srdci Prahy.

nachytano.cz Kaprařský spolek Praha Vás zve na druhý ročník extrémních kaprařských závodů pod názvem Carp marathon Praha, který se koná ve dnech 17.7. – 21.7. 2012 nonstop 96hodin pod záštitou MO ČRS Praha – Chuchle a Územního rybářského svazu Praha.

Závod probíhá již druhým rokem na řece Vltavě ( rybářský revír Vltava 6 )  v samém centru Prahy! Dokáží se týmy kaprařů vyrovnat s nelehkými podmínkami, které zde nejen díky lodní dopravě panují?

Dokáží se i přes velké množství menších kaprů, jejichž obsádka je zde opravdu vysoká dostat i k nějaké té opravdu trofejní rybě? Kolik zkušených týmů si zde vyláme své kaprařské zuby?



Sdílet

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze