Soutěže


Soutěž ukončena.

Hlavní cenu "přívlačový prut" vyhrává Tomáš Klíma

Druhou a třetí cenu " nástrahy Monarch" vyhrávají František Pelcman a Aleš Panocha

Máme pro vás na webu připravenou červnovou soutěž o pěknou cenu od našeho sponzora.
Soutěž trvá jeden měsíc, od prvého do posledního kalendářního dne.

nachytano.czV novém dalším měsíci se vyhlásí i nová další soutěž.

Každé měsíční kolo je věnováno jedné  nebo více značkám. V měsíci červnu to je firma Obchod pro Rybáře a Ryba na háčku.cz. Jako cena pro vítěze bude zboží z těchto obchodů.

Podmínky a pravidla soutěže:

Soutěžit může kdokoliv, registrace není k soutěžení nutná.

Co se týká podmínek a pravidel soutěže, tak jsou jako vždy velice jednoduchá.

V daném měsíci vložite fotografie z lovu do zpráv od vody:

https://www.nachytano.cz/diskuze/?t=1968
.

(Tam lze vkládat bez registrace, jen je potřeba upravit fotografie na velikost kolem 2 MB)

Pokud chcete mít foto ve svém profilu a vlastní fotogalerii, tak fotky vložíte do fotogalerie - soutěžní fotogalerie. Tu vytvoříte po registraci a následném přihlášení, kdy v levém horním rohu na stránce webu u svého profilu kliknete na fotogalerie (červený nápis), v otevřeném okně kliknete na přidat fotogalerii. Zde vyplníte okénka dle libosti a nahrajete soutěžní fotografie. Prosím o úpravu fotografií na menší velikost. Nahrávání je uzpůsobeno pro fotografie do velikosti 2 MB. Vetší fotografie se pomalu načítají a brzdí načtení stránky.  Po nahrání a kliknutí na okénko přidat, máte založenou  fotogalerii. Po otevření nahrané fotogalerie se objeví dotaz, zdali chcete aby fotogalerie byla soutěžní. Zde jen odkliknete a to je vše.

(Fotografie by měli být aktuální - sezóna 2017)
Soutěžní fotografie nemusí obsahovat pouze úlovky ryb, ale mohou být vázány k rybařině a krásám kolem vody jako takové.
Přímo z fotogalerie můžete své foto sdílet na fb a prezentovat je svým kamarádům a kolegům.

!!! POZOR!!! Na konci měsíce bude vyhodnocen nejaktivnější lovec. Další dva budou odměněny drobným bálíčkem (vláčecí nástrahy,boilie, obalovací pasty, vlasce ..., vše se bude lišit kolo od kola)

Cena bude zaslána v nejbližším termínu po vyhlášení výsledků. Pro výherce z okolí Mladé Boleslavi je možnost osobního předání.


Ještě malá poznámka k vloženým fotografiím.
V žádném případě není nutností vkládat jen trofejní úlovky. Každá ryba je krásná, ať již malá nebo velká. Takže tato soutěž je o všech ulovených rybách a vůbec se nemusíte stydět vložit i malé čudly. I malá ryba rybáře potěší.

V červnu je hlavní cena JAXON VARIANT PRO JIG SPIN 2,40m 2-12g + 2x5 balíčků gumových nástrah Monarch Dok


SPONZOR: OBCHODPRORYBÁŘE.CZ

nachytano.cz
Který nabízí široký sortiment zboží pro rybaření a moderní rybolov předních světových i českých výrobců rybářských potřeb, jako Shimano, Saenger, Daiwa, Jaxon, Nomura, Cormoran, Konger, Daemons, Nash, Korda, Mivardi, Jet Fish, Annaconda, MS Range, Awashima, Okuma, Ryobi, Capture, Suretti, Kamatsu, Star Fishing, Berkley, Relax, Tica, Extra Carp, Lineaeffe, Flajzar, Sema, Komet Kopecký, Sona, Václavík, Nikl, Carp Secret, Cukk, Carp Servis a mnho dalších.
Pokud vás zaujalo něco z nabídky a chcete to předvést nebo vyzkoušet, navštivte naše kamenné prodejny v Brně a Kuřimi. Rádi vám zboží předvedeme a doporučíme to nejvhodnější.
Všem zákazníkům s platnou registrací na tomto e-shopu poskytujem slevu na první i každý další nákup ve výši 5%.

Sponzor: Ryba na Háčku.cz

Všechny gumové nástrahy Monarch Dok jsou přátelské k životnímu prostředí. Prioritou MD je udržitelný nachytano.czstav životního prostředí. Monarch-Dok je a zůstane výrobcem individuálních, ručně vyráběných nástrah. Měkké nástrahy od MD neobsahují žádná změkčovadla PVC. Místo toho používáme materiály, které jsou běžně používány v medicíně a potravinářském průmyslu. Neočekávejte od nich stovky či tisíce masově vráběných produktů. Ruční provedení má svoji cenu. Dodávky jsou limitovány výkonem, který jsou schopni vyvinout zkušení pracovníci MD.  Sponzor: Přívlačová speciálka www.rybanahacku.cz  Eshop nabízí desítky značek umělých nástrah a tisíce produktů skladem ihned k odeslání.

Příkladem u nás najdete značky jako KEITECH, WESTIN, SAVAGE GEAR, Monarch Dok, Lunker City, DOYIO, IRON CLAW, Fox Rage, FishUp, BONITO, SIEK-M, Krakusek, Hegemon, ALEX, TAPS a další výrobce.Druhá a třetí cena: 5 balíčků gumových nástrah Monarch Dok

nachytano.cz