Soutěže

Výhercem tohoto kola se stává Jakub Zörkler. Blahopřejeme a cena bude v nejbližší době odeslána.Máme pro vás na webu připravenou červnovou soutěž o pěknou cenu od našeho sponzora.
Soutěž trvá jeden měsíc, od prvého do posledního kalendářního dne.
V novém dalším měsíci se vyhlásí i nová další soutěž.
Každé měsíční kolo je věnováno jedné značce. V měsíci červnu to je firma Obchod pro Rybáře a jako cena pro vítěze bude zboží z tohoto obchodu.

Podmínky a pravidla soutěže:

Co se týká podmínek a pravidel soutěže, tak jsou jako vždy velice jednoduchá.

V daném měsíci vložite fotografie z lovu do zpráv od vody:
https://www.nachytano.cz/diskuze/?t=1968. (Tam lze vkládat bez registrace, jen je potřeba upravit fotografie na velikost kolem 2 MB)

Pokud chcete mít foto ve svém profilu a vlastní fotogalerii, tak fotky vložíte do fotogalerie - soutěžní fotogalerie. Tu vytvoříte po přihlášení, kdy v levém horním rohu na stránce webu u svého profilu kliknete na fotogalerie (červený nápis), v otevřeném okně kliknete na přidat fotogalerii. Zde vyplníte okénka dle libosti a nahrajete soutěžní fotografie. Prosím o úpravu fotografií na menší velikost. Nahrávání je uzpůsobeno pro fotografie do velikosti 2 MB. Vetší fotografie se pomalu načítají a brzdí načtení stránky.  Po nahrání a kliknutí na okénko přidat, máte založenou  fotogalerii. Po otevření nahrané fotogalerie se objeví dotaz, zdali chcete aby fotogalerie byla soutěžní. Zde jen odkliknete a to je vše.

(Fotografie by měli být aktuální - sezóna 2016)
Soutěžní fotografie nemusí obsahovat pouze úlovky ryb, ale mohou být vázány k rybařině a krásám kolem vody jako takové.
Přímo z fotogalerie můžete své foto sdílet na fb a prezentovat je svým kamarádům a kolegům.

!!! POZOR!!! Na konci měsíce porota vybere nejzajímavější fotografii. Počet liků nemá vliv na případné vyhodnocení, pouze při nerozhodnosti poroty k nim může být přihlédnuto.

Cena bude zaslána v nejbližším termínu po vyhlášení výsledků. Pro výherce z okolí Mladé Boleslavi je možnost osobního předání.


Ještě malá poznámka k vloženým fotografiím.
V žádném případě není nutností vkládat jen trofejní úlovky. Každá ryba je krásná, ať již malá nebo velká. Takže tato soutěž je o všech ulovených rybách a vůbec se nemusíte stydět vložit i malé čudly. I malá ryba rybáře potěší.

SPONZOR: OBCHODPRORYBÁŘE.CZ

Který nabízí široký sortiment zboží pro rybaření a moderní rybolov předních světových i českých výrobců rybářských potřeb, jako Shimano, Saenger, Daiwa, Jaxon, Nomura, Cormoran, Konger, Daemons, Nash, Korda, nachytano.czMivardi, Jet Fish, Annaconda, MS Range, Awashima, Okuma, Ryobi, Capture, Suretti, Kamatsu, Star Fishing, Berkley, Relax, Tica, Extra Carp, Lineaeffe, Flajzar, Sema, Komet Kopecký, Sona, Václavík, Nikl, Carp Secret, Cukk, Carp Servis a mnho dalších.

Pokud vás zaujalo něco z nabídky a chcete to předvést nebo vyzkoušet, navštivte naše kamenné prodejny v Brně a Kuřimi. Rádi vám zboží předvedeme a doporučíme to nejvhodnější.
Všem zákazníkům s platnou registrací na tomto e-shopu poskytujem slevu na první i každý další nákup ve výši 5%.

Ceny pro měsíc červen:

přívlačový naviják JAXON TABIAS 300FDX


Novinka firmy JAXON - přívlačový naviják JAXON TABIAS 300FDX - moderní naviják s perfektně vyváženým a odolným tělenachytano.czm ze slitiny duralu a grafitovým korpusem. Přesné a jemné ovládání brzdy Vám umožní zdolání větších úlovků, než dříve.

Naviják má 7 ložisek, axiální OWC ložisko a odolnou CNC obráběnou kovovou kličku.

Přesný systém navíjení vlasce na cívku vám umožní ještě delší a hlavně přesnější náhozy.

Vybrat si můžete celkem ze čtyř velikostí toho špičkového přívlačového navijáku nebo také ve verzi s plytčí cívkou MATCH.

Každý naviják TABIAS FDX má duralovou a také náhradní grafitovou cívku.

Počet Ložisek: 7-OWC

Navíjecí poměr: 5,2:1

Návin: 215m pr. 0,25mm

Váha: 297g