Soutěže


Výhercem dubnové soutěže je Michal Morávek. Prosím výherce o zaslání adresy. Vzhledem k tomu že jsem v zahraničí, cena bude odeslána s týdením zpožděním.

Tak jako každý rok, i letos je pro vás na webu připravená soutěž o pěkné ceny od našich sponzorů.
Soutěž bude trvat vždy jeden měsíc, od prvého do posledního kalendářního dne.
V novém dalším měsíci se vyhlásí i nová další soutěž.

Každé měsíční kolo bude věnováno jedné značce. V měsíci dubnu to bude firma Carp Servis Václavík a jako cena pro vítěze budou výrobky této firmy.

Podmínky a pravidla soutěže:

Co se týká podmínek a pravidel soutěže, tak jsou jako vždy velice jednoduchá. V daném měsíci vložite fotografie z lovu do fotogalerie - soutěžní fotogalerie. Tu vytvoříte po přihlášení, kdy v levém horním rohu na stránce webu u svého profilu kliknete na fotogalerie (červený nápis), v otevřeném okně kliknete na přidat fotogalerii. Zde vyplníte okénka dle libosti a nahrajete soutěžní fotografie. Prosím o úpravu fotografií na menší velikost. Nahrávání je uzpůsobeno pro fotografie do velikosti 2 MB. Vetší fotografie se pomalu načítají a brzdí načtení stránky.  Po nahrání a kliknutí na okénko přidat, máte založenou  fotogalerii. Po otevření nahrané fotogalerie se objeví dotaz, zdali chcete aby fotogalerie byla soutěžní. Zde jen odkliknete a to je vše.

Vkládat fotografie lze i do zpráv od vody (https://www.nachytano.cz/diskuze/?t=1968), kde budou též započítány do soutěže. (Tam lze vkládat i bez registrace)

nachytano.cz
(Fotografie by měli být aktuální - sezóna 2016)

Soutěžní fotografie nemusí obsahovat pouze úlovky ryb, ale mohou být vázány k rybařině a krásám kolem vody jako takové.

Pro účast v soutěži musíte být registrováni, aby jste si ve svém profilu mohli tuto soutěžní fotogalerii vytvořit.

Přímo z fotogalerie můžete své foto sdílet na fb a prezentovat je svým kamarádům a kolegům.


!!! POZOR!!! Na konci měsíce porota vybere nejzajímavější fotografii. Počet liků nemá vliv na případné vyhodnocení, pouze při nerozhodnosti poroty k nim může být přihlédnuto.

Cena bude zaslána v nejbližším termínu po vyhlášení výsledků. Pro výherce z okolí Mladé Boleslavi je možnost osobního předání.
 

Vzhledem k vysoké ceně poštovného na Slovensko, nemohou se soutěže účastnit kolegové ze Slovenska.Ještě malá poznámka k vloženým fotografijím.

V žádném případě není nutností vkládat jen trofejní úlovky. Každá ryba je krásná, ať již malá nebo velká. Takže tato soutěž je o všech ulovených rybách a vůbec se nemusíte stydět vložit i malé čudly. I malá ryba rybáře potěší.


Cena pro měsíc duben:

7 kilo boilies z řady Boss 2 různých aromat v hodnotě 1400kčnachytano.cz

Boilies Boss2 patří mezi takzvané rozpustné boilies. Boss2 je tvořeno poměrně hrubou strukturou rybích mouček, tepelně upravených ptačích zobů, mléčných bílkovin a mnoha dalších atraktorů, koření, ochucovadel a pachových silic.

Tato perfektně propracovaná kombinace přísad zaručuje nastavení fyzikálních vlastností tohoto boilies tak, aby se po vhození do vody chovalo velice aktivně. To je důležité pro rychlé přilákáni kaprů.
V praxi to funguje takto: Boss2 po vhození do vody začne téměř okamžitě uvolňovat charakteristické potravní signály. Ty jsou patrné především ze zabarvení vody.

Po cca 1 hodině začne pozvolna měknout a povrch boilies začne uvolňovat drobounké částečky boilies do prostoru. Tento proces ještě umocní skutečnost, že první ryba, která boilies objeví, svým pohybem začne vytvářet ve vodě proud, který na nezbytně nutnou dobu urychlí uvolňování částic z povrchu boilies a ryby tak vyburcuje k neovladatelné touze toto boilies pozřít. A to je to kouzlo. Zdá se to být velice jednoduché a prosté, ovšem dokonalost nastavení všech poměrů v tomto boilies trvalo několik let.