Soutěže

Výhercem této soutěže je Iginlo - Igor Smolík s počtem hlasů 13115 - gratulujeme

Tak jako každý rok, i letos je pro vás na webu připravená soutěž o pěkné ceny od našich sponzorů.
Soutěž bude trvat vždy jeden měsíc, od prvého do posledního kalendářního dne.
V novém dalším měsíci se vyhlásí i nová další soutěž.
Každé měsíční kolo bude věnováno jedné značce. V měsíci červnu to bude firma Carp servis Václavík a jako cena pro vítěze budou výrobky této firmy.
nachytano.cz
Podmínky a pravidla soutěže:

Co se týká podmínek a pravidel soutěže, tak jsou jako vždy velice jednoduchá. V daném měsíci vložite fotografie z lovu do fotogalerie - soutěžní fotogalerie.
(Fotografie by měli být aktuální - sezóna 2015)
Soutěžní fotografie nemusí obsahovat pouze úlovky ryb, ale mohou být vázány k rybařině a krásám kolem vody jako takové.
Pro účast v soutěži musíte být registrováni, aby jste si ve svém profilu mohli tuto soutěžní fotogalerii vytvořit.
Fotografie která dostane v daném měsíci nejvíce ohodnocení, vyhrává vypsanou cenu od sponzora. Pro získání většího počtu ohodnocení je povoleno fotografie sdílet na fb. Liky získané na facebooku se Vám započítavají na stránku.

!!! POZOR!!! POKUD ADMIN WEBOVÉ STRÁNKY ZJISTÍ A NEBO BUDE JEN PODEZŘENÍ NA POUŽITÍ ADDMENFASTU, LIKE4LIKE,  YOULIKEHITS... K ZÍSKÁVÁNÍ HLASŮ, BUDE SOUTĚŽÍCÍ ZE SOUTĚŽE VYŘAZEN!

Cena bude zaslána ihned po termínu vypršení soutěže. Pro výherce z okolí Mladé Boleslavi je možnost osobního předání.

Ještě malá poznámka k vloženým fotografijím.

V žádném případě není nutností vkládat jen trofejní úlovky. Každá ryba je krásná, ať již malá nebo velká. Takže tato soutěž je o všech ulovených rybách a vůbec se nemusíte stydět vložit i malé čudly. I malá ryba rybáře potěší.

nachytano.czCena pro měsíc červen:

7 kilo boilies z řady Boss 2 různých aromat v hodnotě 1400kč

Boilies Boss2 patří mezi takzvané rozpustné boilies. Boss2 je tvořeno poměrně hrubou strukturou rybích mouček, tepelně upravených ptačích zobů, mléčných bílkovin a mnoha dalších atraktorů, koření, ochucovadel a pachových silic.
Tato perfektně propracovaná kombinace přísad zaručuje nastavení fyzikálních vlastností tohoto boilies tak, aby se po vhození do vody chovalo velice aktivně. To je důležité pro rychlé přilákáni kaprů.
V praxi to funguje takto: Boss2 po vhození do vody začne téměř okamžitě uvolňovat charakteristické potravní signály. Ty jsou patrné především ze zabarvení vody. Po cca 1 hodině začne pozvolna měknout a povrch boilies začne uvolňovat drobounké částečky boilies do prostoru. Tento proces ještě umocní skutečnost, že první ryba, která boilies objeví, svým pohybem začne vytvářet ve vodě proud, který na nezbytně nutnou dobu urychlí uvolňování částic z povrchu boilies a ryby tak vyburcuje k neovladatelné touze toto boilies pozřít. A to je to kouzlo. Zdá se to být velice jednoduché a prosté, ovšem dokonalost nastavení všech poměrů v tomto boilies trvalo několik let.
Video Boss 2