• KING of the LAKE
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Weby

Zarybaříme.cz je online magazín o rybaření. Na tomto webu najdete články, tipy a novinky ze světa rybolovu. Přijďte si zarybařit online.Na webu najdete návody a inspiraci pro lov s plochými krmítky method. Method feeder je jednoduchá a efektivní metoda lovu kaprů a dalších kaprovitých rybRybaření.cz je rybářský magazín a průvodce výběrem rybářského vybavení se srovnávačem cen rybářských potřeb z českých eshopů.


Rybársky komunitný portál - články, revíry, adresár, diskusie

Tento závod vznikl v roce 2011 a jeho autorem je pan  Robert Samek, který za pomoci několika přátel zorganizoval první ročník pod názvem Open carp marathon Praha.

Unikum tohoto  závodu spočívá v tom, že se jako jediný v České republice a vlastně v celé střední Evropě koná na  na řece a  v centru Prahy a za velice frekventované lodní dopravy. Ostatní závody tohoto typu se konají na soukromých jezerech, pískovnách a rybnících. Součástí závodu jsou tedy i všudypřítomné parníky, motorové čluny, jachty, plachetnice, kánoe, skify, atd.) Nelze se tomu divit! Řeka Vltava je od Slapské přehrady významnou vodní dopravní cestou! Pro soutěžící týmy je tento závod opravdovou výzvou!
Na Feeder - články, tipy, rady o lovu feederem.V současné chvíli máme v rybníku 90 ks sumců, většina ryb je nad 150cm, v letošním roce se nám podařilo sehnat 5 sumců nad 2 metry a velkou výzvou pro vás jistě bude nádherný sumec albín 192 cm a 55kg. Tento stav se neustále mění a přibývají další kusy.

Fishmag.cz - Magazín pro Rybáře
Vše o Rybařině - Rybářské závody, Akce, Výlovy, Fotogalerie, OdkazyVirtuálny raj pre rybárov a rybárky, je určená rybárom a rybárkam kde si môžu vymienať názory, vedomosti a pomáhať rozvíjať túto zálubu venovanú rybárčeniu. Na stránke je možné nájsť rybárske fórum, rybárske videa, rybárska fotogaléria, články, rybársku burzu, detské rybárske krúžky a mnoho daľšieho venované rybolovu
Carp team - CARPKAPR - Lov kaprů‚ lov sumců. Stránka o rybaření a zážitcích od vody.
Online kuchařka – recepty na úpravu ryb


CARP TEAM 55

Náš CT byl založen v roce 2005 a to ve složení Matěj H., Ondra S., a Petr H. Je to od začátku taková rodinná spolupráce. Naším cílem je jednak nachytat velké kapry, ale nejvíce pohoda u vody, přátelství, příroda a kamarádi, kterých není nikdy dost. Více se dozvíte na našich stránkách.


Leština nacházející se v českém ráji v malebném údolí lesa je soustava 2 rybníků o rozloze 3 ha.Lokalita je zastoupena trofejními kusy kapra,pstruha,amura,okouna a línů.

http://www.kaprlestina.cz/


Rybaření na údolní nádrži Lipno
 

  • Sumčák malý
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se