• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz
Založit nové téma
Seznam témat »

Zimní rybařina

Kaudik

Podělte se se o své skušenosti a zážitky v zimním rybaření.

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

08. 02. 2014, 20:53

Raďas

, radeknom@seznam.cz

Klasicky plavačka na rohlík na řece, nejlépe místo, kde chodí lidi krmit kachny...Letos jsem byl 3x zatím a povedl se ať už větší cejn, podoustve, bolen a pak klasicky plotie a jelci... řekl bych, že v téhle době to jsou ty nejvděčnější ryby. Foto zatím bohužel z letoška žádné (nechce se mi zmrzlýma rukama sahat fotak nebo mobil :-)). Tak něco staršího .   file:///C:/Users/Radek/Documents/Radek/radek/Pictures/Fotky/Ryby/Ryb%E1řsk%FD%20rok%202009/Plavan%E1%2017.2.%202009/P1010013.JPG

>> Reagovat
08. 02. 2014, 21:41

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Dík za příspěvek, škoda že se nepodařilo přetáhnout foto. Příště jen otevři složku s fotografiema a vybrané foto přetáhni myší na vyhrazené místo. Jinak přeji mnoho úspěchů v zimní rybařině.

>> Reagovat
14. 12. 2013, 11:52

Jarda Šesták

Na zimní chytání mě už nikdo nikdy nedostane, zkusil jsem to jen jednou a naposledy, mám radši jaro léto podzim

>> Reagovat
07. 12. 2013, 20:30

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Prosinec je vhodný k lovu mníka. Pokud se věnujete i jinému rybaření než sedět u kaprových prutů, stačí vzít jemný feeder nebo picker, několik menších rybiček (mrtvých), 0,14 - 0,16 vlasec a vyrazit před setměním. Na háček stačí půlka rybky velikosti kolem 12cm, záběry se projevují cukáním špičky prutu, není potřeba vyčkávat se zásekem, mník je hltavec, tak sekáme po pár záškubech.
http://nachytano.cz/files/guestbooks/guestbook1396/thumb-m/4897-DSC_9531.JPG

>> Reagovat
07. 12. 2013, 12:50

Kaudik

, kaudik@seznam.cz

Kapřík kterého jsem ulovil 1 ledna 2013, doufám že bude příležitost a šteští si toto znovu zopakovat 1.1. 2014. Den před tím - na silvestra, se mi též povedl kapřík podobné velikosti. nejsou to žádný trofejáci, ale v tomto období a zvláště datu, to je potěšující zážitek. Stačil na to jemný picker, malé krmítko se směsí do studené vody a pár červíků.
http://nachytano.cz/files/guestbooks/guestbook1395/thumb-m/4896-DSC_6503b.jpg

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se