• Sumčák největší
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Šebkův rybník místo č. 4

PAJAZZEK

Dobrý den ze začátku července jedu chytat na Šebkův rybník na místo č.4 jelikož to tam vůbec neznám tak bych se chtěl zeptat na jaké boilie by se tam dal chytit nějakej ten kapr nebo jeseter ???? a máte někdo zkušenosti s tím že by tam byla ulovena vyza(myslím na to místě č.4) ???? jestli ano nevíto na co ???? ale obrázky dávejte a pište klidně z celýho rybníka :) :) předem děkuji za odpovědi :) :)

Nahrávejte prosím obrázky o maximální velikosti 3 MB (každá)
Vkládejte odkaz z adresové řádky prohlížeče

31. 01. 2013, 21:10

Jan Novák

Taky jsem přemýšlel o téhle vodě, když se podíváš na tu mapku a klikneš na to číslo, tak se ti zobrazi, co na daném místě chytli, ale kdoví jestlí je to pravda. Prý tam dobře jezdi Nikl a Mikbaits. Já jsem boužel nesehnal nikoho kdo by jel se mnou, tak asi zvolím něco kam mužů jet sólo.

>> Reagovat
01. 02. 2013, 18:11

Kaudik

Vsadil bych spíše na novinky. Nebudou u ryb tak okoukané a mohla by být větší šance na velkou rybu. Není to velká voda, takže krmení s PVA by mělo postačit, případně na počátku lovu naplnit raketu Spomb kuličkama a jednou dávkou zakrmit, další zakrmení až podle aktivity ryb.

>> Reagovat
31. 01. 2013, 21:51

PAJAZZEK

, Rybalosos@seznam.cz

a nevis na co konkretne od mika nebo nikla ???? a nws jak se tam chyta ja nwm jesi tam staci jen hodit boilie s pva a prej je to celkem dobre zarybneni tak ani nijak moc hodne krmit nebudu jen tam hodim to PVA kdybyste nekdo vedel jak tam chytat tak poradte prosim

>> Reagovat
01. 02. 2013, 18:31

PAJAZZEK

Moc Díky on ta 4 není tak velká na nához tak si myslim že bude bohatě stačit prak a kobra ale budu to pokaždé házet někam jinám takže vsadim asi na PVA bude u toho míň krmení tak si myslim že by k tomu nemuselo najet tolik malejch ryb a mohla by k tomu přijet i větší a vsadím na tebe budu chytat spíše asi na novinky taky si myslim že by to tam ještě nemuselo bejt tak ochytany a je jasný že ty novinky budou atraktivnější :) :)

>> Reagovat

Osobní účet

Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se