• FFA
Youtube kanál nachytano.cz Nachytano.cz na Facebooku TSS kanál nachytano.cz

Aktuálně

10. 07. 2018 | Stipendium už během prvního semestru: Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity láká nové studenty

Vodňany 10. července 2018 – Náborový příspěvek ze strany zaměstnavatelů se v dnešní době nedostatku pracovní síly stává už téměř samozřejmostí. S obdobnou formou „náborového příspěvku“ teď přicházejí i vysoké školy. Noví studenti Fakulty rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity mohou nyní během prvního roku studia získat až 18 tisíc korun.

10. 07. 2018 | V řece Berounce se udusilo několik stovek ryb. Podle rybářů se může něco podobného brzy zopakovat

Část řeky Berounky nedaleko Plzně je téměř bez ryb. Po pátečních přívalových deštích se totiž do vody spláchly jedovaté bakterie, které spotřebovaly velké množství kyslíku. Podle rybářů se tak ryby ve vodě udusily. Tak masivnímu úhynu napomohly i vysoké teploty a nedostatek vody.

01. 07. 2018 | Plníme, co jsme slíbili a chráníme naše revíry! 4 pytláci, tenatové sítě…

Slíbili jsme zvýšený dohled na revírech rybářskou stráží, a to se děje. Poslední dvě noci byla v terénu rybářská stráž MO Čelákovice a výsledky? Posuďte sami…

01. 07. 2018 | Noční kontrola na revírech MO Mělník – 6 zadržených povolenek!

Přestože předseda SÚS Dušan Hýbner nedávno upozorňoval na zvýšený dohled rybářskou stráží a Policií ČR, někteří si prostě nedají říci. Místní organizace Mělník právě ve spolupráci s policií (OOP Mělník) provedla noční kontrolu z pátku na dnešek na revírech MO jak z břehu, tak i z lodi.

29. 06. 2018 | Ryby v českých řekách jsou na kokainu, nejvíce sjetí jsou úhoři

Vědci zjistili, že v řekách u velkých měst je poměrně velká koncentrace kokainu. Ten ohrožuje populaci některých ryb. Kokain a další drogy ve vodě představuje velký problém například pro úhoře říčního

25. 06. 2018 | Prázdný potok a mrtvé ryby překvapily obyvatele Nýrska

Nýrsko – Prázdné koryto náhonu podél Erbenovy ulice a v něm mrtvé ryby překvapily obyvatele Nýrska. Podle Povodí Vltavy, které náhon vypustilo kvůli opravám jezu na Úhlavě v Nýrsku, bylo včas učiněno vše, aby byly ztráty vodních živočichů minimální.

21. 06. 2018 | Takhle rozhodně NE! Rybářská stráž bude nekompromisní!

Letos si zřejmě někteří jedinci usmysleli, že se zakoupenou povolenkou si pořizují i právo, chovat se u vody s prominutím, jako čuňata! Tak Vám tedy říkám, že NE! Ve středních Čechách si uděláme pořádek okamžitě, o tom nepochybujte.

19. 06. 2018 | Rybářská stráž na Orlíku: profesionální vybavení k dispozici i členům dobrovolné RS

Ve čtvrtek 14. června proběhla na orlickém Štědroníně plánovaná koordinační schůzka zástupců dobrovolných členů rybářské stráže a pracovníků Rady ČRS, která je uživatelem ÚN Orlík. Na revíru platí kromě celosvazových mimopstruhových povolenek i krajské mimopstruhové povolenky všech územních svazů.

19. 06. 2018 | Policista si šel zarybařit a chytil zloděje

Vyšel na kapry, vrátil se se zlodějem. Když si policista jde zarybařit, může to dopadnout i takto. Příslušník obvodního oddělení z Polabin si v sobotu brzy ráno vyrazil k Labi s kamarádem nahodit udici. Na hladině se nic zajímavého nedělo, ale zato na břehu ano.

14. 06. 2018 | Na Jizeře v Hubálově se prolomil jez

Nevšední pohled s nádechem dramatu se od úterního poledne naskýtá všem, kteří míří k jezu na řece Jizeře v Hubálově nedaleko Mnichova Hradiště. Právě v těchto místech se prolomila část jezu i stavidel vedle malé vodní elektrárny.
 
 

  • wobbler.cz
  • Sumčák malý
 
 
 

Osobní účet

 Zůstat přihlášen(a) Zapomenuté heslo?
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se