nachytano.cz

Nachytáno.cz - vše o lovu ryb

Vítáme všechny příznivce a vyznavače Petrova cechu. Najdete zde články o lovu ryb, různé rady, návody a videa. Po registraci a založení svého účtu získáte mnoho výhod, které se budou postupně rozšiřovat. Můžete se účastnit diskuzí, zakládat diskuzní témata, vytvořit vlastní fotogalerii ve svém profilu. Server nachytáno.cz  velice rád zveřejní vaše články, zprávy z lovu, různé rady, tipy a příběhy. Dále máte možnost prezentovat své úlovky ve fotogalerii a zprávách od vody a vyhrávat zajímavé ceny.

Pro inzerenty - návštěvnost se pohybuje v průměru kolem 60000/měs. Určitě se vám u nás reklama vyplatí.

Poslední přidané články

Myšák jako nástraha?
19. 08. 2019

Myšák jako nástraha?

V součastné době se řeší přemnožení hraboši. Což takhle trocha výpomoci zemědělcům, pár hrabošů pochytat a šup s nimi na háček :-) . Samozřejmě je to bráno s nadhledem a určitě nechci škádlit všemožné ochranáře, ale mrkněte na video a uvidíte že takový myšák jako nástraha také neni k zahození.

Carp Time 2019/2
19. 08. 2019

Carp Time 2019/2

Tento díl pořadu Carp Time se natáčel na obrovském italském jezeře Lago di Garda, kam společně vyrazili David Fořt a Marco Bertaglia. Kubo Fabián a Roman Matula zvolili francouzský veletok řeku Rhonu. Nebudou chybět kapři, ale díky Romanovi také poznáte, jak se loví obrovští sumci. Předvedeme vám několik zajímavých novinek a připravený je také zajímavý bonus v podobě lovu na zig rig.

Kapři a method krmítko
16. 08. 2019

Kapři a method krmítko

Podvodní záběry s nastraženými medovými kuličkami a krmítkem. Vcelku zajímavá podívaná na to jaká divočina se odehrává u vaši nástrahy a zvláště u krmítka s krmnou směsí. Zajímavý je i pohled za jaký čas si kapři všimnou nástrahy na háčku. někdy to opravdu musí být o nervy :-)

Rybársky Denník Jakuba Fabiana - Prívlač na rieke s Milanom Tychlerom
14. 08. 2019

Rybársky Denník Jakuba Fabiana - Prívlač na rieke s Milanom Tychlerom

Tentokrát sme sa s Milanom vybrali počas letných dní prívlačovať na rieku. Milan mal k dispozícii nové voblery od firmy Rapture a nový prívlačový prút Giants Fishing Gaube Black Spin. Ryba celkom spolupracovala a tak sme si do sýtosti zachytali. Prajeme príjemné sledovanie priatelia! :-)

Tuning gum
11. 08. 2019

Tuning gum

V lidové mluvě znamená pojem „vytunění“ vylepšení, vyšperkování, zkrášlení, zvětšení atraktivity nebo účinnosti, zkrátka posun stávajícího stavu věci o level výš. Platí to ve všech oborech lidské činnosti Převážná většina gumových nástrah je vyrobena z materiálu na bázi měkčeného PVC. Proto se dají snadno upravovat nejen tepelně, ale i mechanicky 1    V lidové mluvě ...

Neděle patří šampiónům
06. 08. 2019

Neděle patří šampiónům

Chtěl sem už konečně být o vody a užívat trochu klidu. Prostě jsem dostal od svatého Petra pořádně za vyučenou. Nic prostě není zadarmo a je potřeba zvlášť v brzkém jarním období, kdy teplota vody nepřesahuje 5 °C a, si připravovat lovné místo několik dní dopředu, ne-li několik týdnů. Člověk musí také samozřejmě znát aspoň trochu danou lokalitu a vědět kde se kapři v tomto období zdržují a jak přijímají potravu...

Gumová nástraha Perch´ik Air Leech
06. 08. 2019

Gumová nástraha Perch´ik Air Leech

Svět gumových nástrah se každým rokem rozšiřuje. Je pravdou, že většina nových nástrah navazuje na již vymyšlené, jedni kopírují od druhých, ale pořád se objevují zajímavé novinky, ať už jde o tvary, barvy či vůně. Určitě nejde o novinku převratnou, protože nástrahy tohoto typu se na trhu objevují již několik let, ale není jich zase tak moc, abychom je považovali za všední. Dnes představíme zajímavou UL nástrahu - Perch´ik Air Leech Na první pohled je to ...